Shtojcë e boshtit rrotullues për makinën lazer

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Boshti i lidhjes rrotulluese për makinën lazer me shpejtësi të lartë dhe saktësi të lartë për shënjimin, saldimin, prerjen...

*E fuqishme dhe e besueshme.
*Struktura mekanike e gjithë trupit, materiali metalik, preciziteti i lartë, jeta jong.
*Përdoret gjerësisht në objekte kuboide, shënjimi rrethor, i lehtë për t'u përdorur.
*Ka një vend të kartës rrotulluese në të, instalim i lehtë dhe rregullim fleksibël.

Fotot e produktit

përshkrim i produktit

ROTAY ATTACHMENT1
ROTAY ATTACHMENT2
ROTAY ATTACHMENT3
ROTAY ATTACHMENT4
ROTAY ATTACHMENT6

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Kategoritë e produkteve