Prodhuesi dhe fabrika e makinerive të shënjimit me lazer të personalizuar OEM të Kinës

 • Potentiometer/Position Sensor Laser Trimming Machine China – TS4410 Series

  Makinë për zvogëlimin e laserit me sensor potenciometër/pozicion Kinë – Seria TS4410

  Makina prerëse laserike me sensorë potenciometër/pozicion – TS4410 Precizion i lartë Makina prerëse laserike me sensorë potenciometër/sensorë pozicioni të serisë TS4410 është zhvilluar për tregun e sensorëve të potenciometrit rezistent dhe me zhvendosje lineare.Makina precize e prerjes me lazer jo vetëm që është në gjendje të shkurtojë linearitetin e rezistencës, por edhe të shkurtojë rezistencën absolute të rezistencës në të njëjtën kohë.Kjo pajisje përdoret gjerësisht për prerjen me lazer të të gjitha llojeve të saktësisë ...
 • China QCW Metal Laser Welding Machine

  Makinë saldimi me lazer me metal QCW të Kinës

  75W 150W 300W 450W 600W Lazer me Fibër Kuazi me Valë të Vazhdueshme për Saldim Me Metal Makina saldimi e serisë JCZ QCW përdoret kryesisht për saldimin e pajisjeve me precizion 3C, endoskopit mjekësor, motorit preciz të telefonit celular, pjesës së shtyllës së baterisë dhe fletëve të tjera të holla 70W50W30W1 70W50W30W1, Lazer Quasi Continuous IPG ose Raycus.Ai integron gjithashtu një sistem kontrolli të skanimit me lazer dhe një mekanizëm të ndarjes së rrezeve me shpejtësi të lartë për të arritur saldim me shumë kanale me shpejtësi të lartë.Karakteristikat kryesore ● Kuazi me cilësi të lartë të rrezeve...
 • 5 Axis Mould Laser Surface Texturing Machine China

  Makinë për teksturim me lazer të sipërfaqes me 5 bosht, Kinë

  Makinë me teksturë me lazer me precizion të lartë me 5 aks Specifikimet Fleta e parametrave LEM400 LEM800 LEM1200 LEM6000 Goditje me bosht X 940mm 1100mm 1390mm 4200mm bosht Y 620mm Z 750mm Aksi 620mm 750mm-60mm 1000 ~+60° -60°~+60° -60°~+60° boshti C 360 360° 360° 360° Dimensioni i tavolinës së punës (mm) 400×400/Φ495 630×630/Φ900 800×800/Maks. Φ1200 .Kapaciteti ngarkues(Kg) 350 1000 2000 ~ Fuqia Lazer e Laserit(W) 100 100 100 100 Saktesia e A...
 • Thin/Thick Film Resistor Laser Trimming Machine – TS4210 Series China

  Makinë për zvogëlimin e laserit me rezistencë me film të hollë/të trashë – Seria TS4210 Kinë

  Makinë prerëse me rezistencë të gjithanshme për qarkun e hollë dhe të trashë të filmit Makina prerëse lazer e serisë TS4210 është projektuar dhe zhvilluar nga SharpSpeed ​​Precision (Një kompani vartëse 100% e JCZ) për tregun funksional të prerjes.Mund të kryejë prerje precize me lazer në parametrat përkatës të qarqeve të ndryshme të integruara me shtresë të hollë/film të trashë.Është i përshtatshëm për prerjen me lazer të sensorëve të presionit, sensorëve të rrymës, sensorëve fotoelektrikë, karikuesve, zbutësve dhe produkteve të tjera.M...
 • China SLA 3D UV Laser Printer Machine With Resin

  Makinë printeri lazer 3D UV China SLA me rrëshirë

  Makina e printimit me lazer 3D të stereolithografisë së prodhimit aditiv me stereolithografi me rrëshirë të shërueshme (SLA) është një lloj metode prodhimi aditiv me dritë lazer ultravjollcë 355 nm.Ai përdor skanerin galvo për të reflektuar një rreze lazer UV për të djegur rrëshirën e shërueshme në mënyrë selektive shtresë pas shtresë për ta bërë atë të fortë.Specifikimi i figurës së produktit