Makinë koherente e shënjimit me lazer e CO2 Fabnic

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi i njësisë: E negociueshme
 • Kushtet e pagesës: 100% paraprakisht
 • Metoda e pagesës: T / T, Paypal, Kartë krediti ...
 • Vendi i Origjines: Kina
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Shënues lazer CO2 për Material Fabnik

  "Bazuar në tregun e brendshëm dhe zgjerimi i organizatës jashtë vendit" është strategjia jonë e zgjerimit për pëlhurën koherente të lazerit të makinës CO2, biznesi ynë u rrit shpejt në madhësi dhe tërheqje për shkak të angazhimit të tij absolut për prodhimin me cilësi të lartë, koston e madhe të artikujve dhe klientin fantastik -furnizuesi.
  Çmimi Konkurrues për Makinën e Shenjimit me Lazer të CO2 të Kinës, Makinën me Shenjë të Fletës me Laser, Cilësia e produkteve tona shkon në cilësinë e OEM-së pasi që pjesët tona thelbësore janë të njëjta me furnizuesin OEM. Shërbimet e mësipërme kanë kaluar akreditimin e kualifikuar dhe ne jo vetëm që mund të prodhojmë artikuj dhe opsione standarde OEM por gjithashtu pranojmë porosinë e produkteve të bëra me porosi.

  Karakteristikat kryesore

  Quality Cilësi e shkëlqyeshme optike, precizion i lartë, i përshtatshëm për funksionim të imët, i përshtatshëm për shumicën e materialeve jo metalike.
  Laser Laser CO2 ngacmimi RF i kapsuluar me metal, performancë e qëndrueshme dhe e besueshme, përsëritshmëri e lartë dhe saktësia e pozicionimit.
  Ngth Gjatësia e valës dalëse është saktësisht dritarja atmosferike (dmth. Atmosfera është më transparente për këtë gjatësi vale).
  Speed ​​Shpejtësi e lartë, prodhim i lartë, praktik dhe i qëndrueshëm, më me kosto efektive
  . Përpunim i besueshëm dhe i përhershëm
  Size Madhësia e vogël dhe niveli i lartë i integrimit
  ● Shënimi është shumë i shpejtë.
  ● Shkalla e lartë e automatizimit dhe inteligjencës duke përdorur rrezet lazer me dendësi të lartë të energjisë dhe sistemet aktuale të kontrollit të programeve kompjuterikë.
  ● Nuk dëmton sipërfaqen e pjesës së punës, duke shënuar sipërfaqen me një strukturë të lëmuar.
  Model Modeli me qëllim të përgjithshëm, metoda pas fokusimit, madhësia e vogël dhe shkalla e lartë e integrimit.

  Ne do të bëjmë gati çdo përpjekje për të qenë të jashtëzakonshëm dhe ideal, dhe përshpejtojmë veprimet tona për të qëndruar në të gjithë rangun e ndërmarrjeve të klasit të lartë dhe modern për 100% Fabrika Fillestare Kinë Leize CO2 Fluturoj Prodhuesi Online me Shenja me Laser, Objektivi ynë është për të mbështetur blerësit të njohin qëllimet e tyre. Ne jemi duke bërë përpjekje të shkëlqyera për të njohur këtë rrethanë fitimtare dhe me të vërtetë ju mirëpresim që patjetër të na përkisni neve!
  100% Fabrika Fillestare Kinë CO2 Makinë me Lazer e Shenjuar, Makinë Flying Laser, vetëm për arritjen e artikullit me cilësi të mirë për të përmbushur nevojat e konsumatorit, të gjitha produktet tona në të vërtetë janë shqyrtuar në mënyrë rigoroze para dorëzimit. Ne vazhdimisht e konsiderojmë shqetësimin nga ana e klientëve, për faktin se ju fitoni, ne fitojmë!

  Fotografitë e makinës

  CO2 Laser cavity
  Golden Laser Protable Machine
  10600 CO2 Laser cavity For Laser Marking Machine

  Specifikimet

  Shënues lazer CO2
  Lloji i lazerit CO2
  Markë lazer Davi / Synrad / Koherente
  Gjatësia e valës 9.3um / 10.6um
  Fuqia e daljes 20W, 30W, 50W, 100W, 150W
  Kontrollues LMCV4 / DLC2
  Softueri i Kontrollit EZCAD2.14.11 / EZCAD3.0
  Galvo Head JCZ GO7
  Shpejtësia e skanimit 000 7000 mm / s
  Shpejtësia e pozicionimit 12m / s
  Përsëritshmëria Ura 22urad
  Fusha e skanimit (mm) 70 * 70 110 * 110 175 * 175 210 * 210 300 * 300
  Furnizimi me energji elektrike AC 110V / 220V, 50Hz / 60Hz
  Metoda e ftohjes Ajri / Uji i ftohur
  Temperatura e punës 5-35
  Opsionale Pajisja rrotulluese
  Ashensor i motorizuar Z
  XY Faza Lëvizëse
  Syze Mbrojtëse
  PC dhe Monitor Industrial

  Katalogu i shënjuesve lazer CO2

  Laser Marking Machine-2
  CO2 UV Laser Marking Machine
  Table CO2 UV Laser Marking Machine
  Closed CO2 UV Laser Marking Machine

 • E mëparshme:
 • Tjetra: