CO2 Makinë për shënimin me lazer Rimeso druri

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi i njësisë: E negociueshme
 • Kushtet e pagesës: 100% paraprakisht
 • Metoda e pagesës: T / T, Paypal, Kartë krediti ...
 • Vendi i Origjines: Kina
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Shënues lazer CO2 për materialin e rimeso druri

  Me përvojën tonë të bollshme të punës dhe biznesin e zhytur në mendime, ne tani jemi njohur në të vërtetë si një furnizues i besuar për blerës të shumtë në mbarë botën për makinerinë e markimit me lazer CO2 rimeso druri, ne shikojmë përpara për t'ju furnizuar me mallrat tona nga afati i gjatë, dhe ju ' Do të gjej vlerësimin tonë është shumë i përshtatshëm plus niveli i lartë i mallrave tona është mjaft i jashtëzakonshëm!
  Kinë Artikull i Ri Kinë Makina automatike e shënjimit me lazer e CO2 e Kinës, Makinë e shënjimit me lazer e CO2 për qelq, Për shkak të tendencave të ndryshueshme në këtë fushë, ne përfshijmë veten në tregtinë e produkteve me përpjekje të përkushtuara dhe përsosmëri mbikëqyrëse. Ne ruajmë oraret e dorëzimit në kohë, dizajne inovative, cilësi dhe transparencë për klientët tanë. Motoja jonë është të dorëzojmë artikuj cilësorë brenda kohës së caktuar.

  Karakteristikat kryesore

  ● Shënimi i saktësisë së lartë, shpejtësisë së shpejtë, thellësisë së kontrollit të gdhendjes sipas dëshirës
  Power Fuqia me lazer për gdhendjen dhe prerjen e një game të gjerë të produkteve jo metalike.
  Pattern Modeli i mirë i rrezes dhe performanca e qëndrueshme e sistemit
  ● I përshtatshëm për sasi të mëdha dhe shumë lloje
  ● Në gjendje të plotësojë nevojat e vazhdueshme të prodhimit të produkteve me vëllim të lartë, shpejtësi të lartë dhe precizion të lartë.
  Structure Struktura mekanike, e qëndrueshme dhe e sigurt, e lehtë për tu mësuar, miqësore me mjedisin
  Speed ​​Shpejtësi më e shpejtë e gdhendjes, rezultate më të sakta, për disa modele të çuditshme gjithashtu mund të plotësohen lehtësisht nevojat e shënjimit
  Be Rrezja lazer me energji të lartë për gdhendjen e menjëhershme të modeleve në sipërfaqen e lëkurës me pak efekt termik.
  Machine Makina e shënjimit me lazer co2 nuk kërkon ndonjë material harxhues në procesin e përdorimit, duke kursyer koston e panevojshme të materialit shpenzues.
  Life Shenja më e gjatë e jetës, funksionim më i sigurt, më i adaptueshëm ndaj nevojave të prodhimit të industrializuar.

  Me teknologjinë tonë udhëheqëse po ashtu si fryma jonë e inovacionit, bashkëpunimit të përbashkët, përparësive dhe avancimit, ne do të zhvillojmë një të ardhme të lulëzuar së bashku me biznesin tuaj të mirë-vlerësuar. Të nxitur me anë të tregut prodhues të shpejtë të gjërave tuaja të shpejta ushqimore dhe pijeve të konsumit në të gjithë botën, Ne kemi kërkuar që të përcjellim një marrëveshje me partnerë / klientë për të ndihmuar në arritjet me njëri-tjetrin.
  Mostër falas për Sistemin e Shenjimit me Laser të CO2 të Kinës, Makinerinë me Shenjë me Laser 5W, Kompania jonë mendon se shitja nuk është vetëm për të fituar të ardhura, por gjithashtu për të promovuar kulturën e kompanisë sonë në botë. Kështu që ne po punojmë shumë për t'ju ofruar shërbimin me gjithë zemër dhe do t'ju ofrojmë koston më konkurruese në treg

  Fotografitë e makinës

  CO2 Protable Marking Machine
  UV 355nm Laser Marking Engraving Machine
  MAX 30W Laser Marking Machine

  Specifikimet

  Shënues lazer CO2
  Lloji i lazerit CO2
  Markë lazer Davi / Synrad / Koherente
  Gjatësia e valës 9.3um / 10.6um
  Fuqia e daljes 20W, 30W, 50W, 100W, 150W
  Kontrollues LMCV4 / DLC2
  Softueri i Kontrollit EZCAD2.14.11 / EZCAD3.0
  Galvo Head JCZ GO7
  Shpejtësia e skanimit 000 7000 mm / s
  Shpejtësia e pozicionimit 12m / s
  Përsëritshmëria Ura 22urad
  Fusha e skanimit (mm) 70 * 70 110 * 110 175 * 175 210 * 210 300 * 300
  Furnizimi me energji elektrike AC 110V / 220V, 50Hz / 60Hz
  Metoda e ftohjes Ajri / Uji i ftohur
  Temperatura e punës 5-35
  Opsionale Pajisja rrotulluese
  Ashensor i motorizuar Z
  XY Faza Lëvizëse
  Syze Mbrojtëse
  PC dhe Monitor Industrial

  Katalogu i shënjuesve lazer CO2

  Laser Marking Machine-2
  CO2 UV Laser Marking Machine
  Table CO2 UV Laser Marking Machine
  Closed CO2 UV Laser Marking Machine

 • E mëparshme:
 • Tjetra: