Ftohja e ajrit Makina e shënjimit me lazer CO2 Druri

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi i njësisë: E negociueshme
 • Kushtet e pagesës: 100% paraprakisht
 • Metoda e pagesës: T / T, Paypal, Kartë krediti ...
 • Vendi i Origjines: Kina
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Shënues lazer CO2 për material druri

  Duke vazhduar "Cilësi të Lartë, Dorëzim Trigger, Shkalla Agresive", ne tani kemi zhvilluar bashkëpunim afatgjatë me klientë nga secili jashtë dhe brenda vendit dhe kemi marrë vërejtje thelbësore të klientëve të rinj dhe të vjetër për Makinën me Shenjë të Laserit CO2 të Ftohjes së Ajrit Dru, me cilësi të lartë është jetesa e përditshme e fabrikës, Përqendrohuni në kërkesën e klientëve do të ishte burimi i mbijetesës dhe avancimit të kompanisë, Ne i përmbahemi sinqeritetit dhe mirëbesimit duke e bërë mendjen e punës, duke kërkuar përpara drejt ardhjes tuaj!
  Furnizuesit kryesorë Kinë CO2 Makineri me Shenjë me Laser, Makinë me Shenjë për Laser, Objektivat tona kryesore janë t'u ofrojmë klientëve tanë në mbarë botën cilësi të mirë, kosto konkurruese, shpërndarje të kënaqshme dhe shërbime të jashtëzakonshme. Përmbushja e konsumatorit është objektivi ynë kryesor. Ne ju ftojmë të vizitoni sallën dhe zyrën tonë të shfaqjes. Ne kemi pritur me padurim të krijojmë një marrëdhënie shërbimi me ju.

  Karakteristikat kryesore

  Laser Laser CO2 i ngacmimit RF të kapsuluar me metal, performancë e qëndrueshme dhe e besueshme, saktësi e lartë e përsëritjes dhe saktësia e pozicionimit, funksionim i tipit të ndarë. E thjeshtë, e lehtë për tu lëvizur, gjurmë e vogël. Fuqia e lartë e prodhimit dhe efikasiteti i lartë i konvertimit të energjisë.
  ● Nuk prodhon asnjë kimikat të dëmshëm për mjedisin dhe trupin e njeriut, është një mënyrë e shënjimit miqësore me mjedisin.
  ● Me ngritjen ultra të shkurtër dhe kohën e rënies, emetimi i vetëm i gjatësisë së valës është opsional, me kosto më të ulët.
  Cost Kosto e ulët dhe besueshmëri e lartë
  ● Ka një spektër më të pasur.
  Speed ​​Shpejtësi e lartë e shënjimit për rritjen e efikasitetit të përpunimit
  Graphics Grafikët e shënjimit dhe shkronjat janë të lexueshme dhe nuk do të prishen kurrë.
  Rate Shkalla e lartë e përsëritjes me lazer dhe shpejtësia e lartë pa shtrembërim
  . Efikasitet i lartë i pajisjeve
  Energy Energji e rregullueshme vazhdimisht për shënimin e thellësisë

  Me teknologjinë tonë udhëheqëse gjithashtu si fryma jonë e inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përparësive dhe përmirësimit, ne do të ndërtojmë një të ardhme të lulëzuar së bashku me kompaninë tuaj të mirënjohur për Çmimin më të Mirë në Makinën e Shenjimit me Laser të Pajisjes CO2 të Kinës të Desinuar për Kabllo dhe Tuba, Ne kanë tani Certifikimin ISO 9001 dhe të çertifikuar këtë artikull. mbi 16 vjet përvojë në prodhim dhe krijim, kështu që artikujt tanë përfshihen me cilësinë më të lartë dhe çmimin konkurrues të tregut. Fto bashkëpunim me ne!
  Kostoja më e mirë për Makinerinë e Shenjimit me Laser të Kinës, Makinerinë e Gdhendjes me Laser, Tani ne kemi një ekip të shkëlqyeshëm që ofron shërbim me përvojë, përgjigje në kohë, shpërndarje të shpejtë, cilësi të jashtëzakonshme dhe normë më të mirë për konsumatorët tanë. Kënaqësia e plotë dhe kredia e shkëlqyeshme për çdo klient është përparësia jonë. Ne me të vërtetë po presim të bashkëpunojmë me klientët në të gjithë botën. Kompania jonë beson se ne mund të lutemi me ju. Ne gjithashtu mirëpresim ngrohtësisht klientët për të vizituar kompaninë tonë dhe për të marrë mundësitë tona.

  Fotografitë e makinës

  CO2 PROTABLE MACHINE
  protable 355nm Laser Engraving
  MAX 20W FLY MARKING MACHINE

  Specifikimet

  Shënues lazer CO2
  Lloji i lazerit CO2
  Markë lazer Davi / Synrad / Koherente
  Gjatësia e valës 9.3um / 10.6um
  Fuqia e daljes 20W, 30W, 50W, 100W, 150W
  Kontrollues LMCV4 / DLC2
  Softueri i Kontrollit EZCAD2.14.11 / EZCAD3.0
  Galvo Head JCZ GO7
  Shpejtësia e skanimit 000 7000 mm / s
  Shpejtësia e pozicionimit 12m / s
  Përsëritshmëria Ura 22urad
  Fusha e skanimit (mm) 70 * 70 110 * 110 175 * 175 210 * 210 300 * 300
  Furnizimi me energji elektrike AC 110V / 220V, 50Hz / 60Hz
  Metoda e ftohjes Ajri / Uji i ftohur
  Temperatura e punës 5-35
  Opsionale Pajisja rrotulluese
  Ashensor i motorizuar Z
  XY Faza Lëvizëse
  Syze Mbrojtëse
  PC dhe Monitor Industrial

  Katalogu i shënjuesve lazer CO2

  Laser Marking Machine-2
  CO2 UV Laser Marking Machine
  Table CO2 UV Laser Marking Machine
  Closed CO2 UV Laser Marking Machine

 • E mëparshme:
 • Tjetra: