Додаток за ротирачка оска за ласерска машина

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Ротирачка оска за прицврстување за ласерска машина со голема брзина и голема прецизност за обележување, заварување, сечење...

*Моќен и сигурен.
* Механичка структура на целото тело, метален материјал, висока прецизност, живот на Јонг.
*Широко се користи во кубоидни објекти, кружно обележување, лесен за ракување.
*На него има еден отвор за ротирачка картичка, лесна инсталација и флексибилно прилагодување.

Слики на производи

Опис на производот

ROTAY ATTACHMENT1
ROTAY ATTACHMENT2
ROTAY ATTACHMENT3
ROTAY ATTACHMENT4
ROTAY ATTACHMENT6

  • Претходно:
  • Следно:

  • Категории на производи